Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
PSAKOD KODLAMA MERKEZİ

PSAKOD, yenilikleri yakından takip eden, müşterilerinin farklılaşan ihtiyaçlarını görerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda gereken yazılımları severek araştırıp, sorunları kısa yoldan çözüme kavuşturmayı amaçlayan, dinamik kadrosuyla teknolojinin gücünü profesyonel olarak kullanabilen, deneyimli ve yenilikçi bir yapıya sahip araç yazılım firmasıdır.

Peugeot, Citroen, DS ve Opel marka araçların gizli özellik, otomatik park yardım, şerit takip, uzun far asistanı, tema ve grip kontrol aktivasyon işlemleri gibi bir çok yazılım ve donanım uygulamaları yapılmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden Türkiye genelinde sınırsız referanslarımız ile çalışmaya severek devam edeceğiz.

Çözüm Ortağınız
  • Peugeot
  • Citroen
  • Opel
  • Ds

Marka araçlara ait 

Peugeot, Citroen, DS ve Opel marka araçların gizli özellik, otomatik park yardım, şerit takip, uzun far asistanı, tema ve grip kontrol aktivasyon çalışmalarımız mevcuttur.

Nasıl Çalışıyoruz?
İletişim Bölümünden Yazılı Telefon Numarasından Veya Whatsapp Bölümünden İletişime Geçebilirsiniz.

Gizli özellik aktivasyonu yaptırmak istediğiniz aracınızı model, paket bilgilerinizi ve bulunduğunuz bölgeyi bize ileterek hangi gizli özelliklerin açılması gerektiği ve fiyat bilgisi size sizlere iletebiliriz.

Kodlama işlemi için mutlaka randevu alınız.

Whatsapp
Ayhan YAVUZ
Ayhan YAVUZ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?